معرفی:

مجتمع تجاری زمرد مشهد مستعد جوابگویی واقعی نیازهای ساکنین منطقه می باشد مبتنی بر مرکز خرید، واحدهای تجاری و واحد های اداری می باشد. این مجتمع مشتمل بر 50 واحد تجاری به مساحت های 18 تا 70 مترمربع و 50 واحد پارکینگ اختصاصی و 25 واحد اداری به مساحت های 40 تا 70 مترمربع و 25 واحد پارکینگ اختصاصی می باشد که با هدف ایجاد محیطی ایده آل برای کسب کار و محلی مناسب جهت خرید کالا و گذراندن اوقات فراغت، حدود 10 سال، در خدمت مردم می باشد.

زمرد مشهد

فاز تجاری:

در 2 طبقه همکف و اول مجتمع تجاری زمرد مشهد در مجموع 50 باب مغازه و غرفه وجود دارد. این واحدها شامل لباس و پوشاک بچگانه، زنانه و مردانه، کیف و کفش، جواهرات، صنایع دستی و لوازم منزل می شوند.

در این مجموعه، واحدهای تجاری با مساحتی بین 18 تا 70 مترمربع در طبقات همکف, اول با رعایت تناسبات ویترین مورد نیاز قرار گرفته اند.

فاز اداری:

در قسمت اداری نیز با 25 واحد و دسترسی مناسب جهت مراجعین محترم و محیطی آرام و زیبا جهت فعالیت شرکتهای موجود در طبقات دوم و سوم و چهارم می باشد.

امکانات:

  • کافی شاپ
  • 40 واحد پارکینگ عمومی
  • استفاده از آخرین استانداردهای ایمنی سازه و تاسیسات تهویه مطبوع و تعویض هوا
  • سیستم های اعلام و اطفاء حریق
  • دوربین های مداربسته و امنیتی

مجتمع تجاری زمرد مشهد

در فاصله چند قدمی این مرکز خرید شما می توانید از فضای باز و کافی شاپ و نیز سالن ورزشی هتل پارس نیز بصورت آزاد استفاده کنید.

مشخصات:

آدرس: نبش خیابان صیاد شیرازی 2

تلفن: 05138942502

وب سایت:www.zomorodcomplex.ir

برای کسب اطلاعات بیشتر از مراکز خرید شهر مشهد با آسان گردش همراه شوید.