بزرگ بازار اطلس مشهد در بخش تجاری خود که در 5 طبقه توزیع شده است انواع برندهای لوازم خانگی را محیا و دربرگرفته است.

معرفی:

بازار اطلس مشهد در زمینی به مساحت 10886 متر مربع با زیربنایی بالغ بر 114 هزار متر مربع طراحی و اجرا شده است. این مجموعه دارای سه ورودی اصلی غیر همسطح می باشد که یکی از نقاط شاخص این مجموعه می باشد.

 

اطلس مال دارای سه طبقه و تراز همکف، بیش از 1200 واحد پارکینگ طبقاتی، آسانسورهای متعدد، پله و رمپ های برقی، دوربین مدار بسته، سیستم اعلام و اطفای حریق و سایر خدمات رفاهی برای سهولت در امر خرید مشتریان می باشد.

بازار بزرگ اطلس مشهد یک مرکز تخصصی برای خرید جهیزیه و لوازم منزل می باشد. این مرکز یکی از بروزترین و مدرن ترین مراکز خرید مشهد است که در منطقه کوی پلیس قرار گرفته است.

امکانات:

بزرگ بازار اطلس مشهد در بخش خدماتی و رفاهی خود دارای بخش های مختلفی و مناسب همه سنین می باشد.

پردیس سینمایی اطلس (برای تهیه بلیط این سینما اینجا کلیک کنید)

فودکورت

کافی شاپ

آتلیه عکاسی سنتی

نگارخانه با آثار هنری داخلی و خارجی

پارکینگ طبقاتی هوشمند

باجه بانک انصار

دفتر خدمات مسافرتی

دفتر خدمات ارتباطی

پردیس سینمایی اطلس مشهد

بزرگ بازار اطلس مشهد مجموعه ای از واحدهای اداری را در بالاترین طبقه خود جای داده که مکملی برای فضای تجاری هستند. در این طبقه واحدهای پشتیبانی برندهای مجموعه مشغول به فعالیت هستند.

دسترسی:

اگر با وسیله شخصی برای خرید به این بازار مراجعه می کنید از سمت بزرگراه شهید کلانتری، بلوار نماز و بلوار کوشش می توانید تردد داشته باشید. در صورتی که می خواهید با وسایل حمل و نقل عمومی تردد کنید بهتر است از خط اتوبوسی 71 و یا 71/1، تاکسی های بلوار نماز و یا مترو در ایستگاه 17 شهریور استفاده کنید.

 

مشخصات:

آدرس: بزرگراه شهید کلانتری، میدان حافظ، بلوار کوشش جنوبی

تلفن: 33001-051

ساعت کار: همه روزه 9 صبح الی 23

برای کسب اطلاع بیشتر از مراکز خرید شهر مشهد با آسان گردش همراه شوید.