معرفی:

مرکز خرید کاسپین مد تاریخچه‌ای ۱۷ ساله دارد. از سال ۲۰۰۲ تاکنون فعالیت خود را درزمینه‌ی پوشاک و لوازم جانبی آن آغاز نموده است. پوشاک‌های عرضه‌شده در این فروشگاه‌ها وارداتی بوده و شامل برندهای معروفی است که طرف قرارداد با مرکز خرید کاسپین مد هستند.

این مرکز تجاری در مشهد مساحتی بالغ‌بر ۹۷۰۰ مترمربع دارد و در سه‌طبقه‌ی مجزا احداث ‌شده است. ازجمله کشورهایی که این مرکز تجاری مشهد اقدام به واردات پوشاک از آن‌ها می‌کند عبارت‌اند از ترکیه، ایتالیا، انگلیس، اسپانیا و سایر کشورها.

کاسپین مد

شعب:

این مرکز تنها در مشهد شعبه ندارد، بلکه شعب مختلف این فروشگاه در شهرهایی چون تهران، اصفهان و مازندران نیز در قسمت‌های مختلف شهر قابل‌دسترسی است و پرسنل این فروشگاه‌ها آماده‌ی خدمت‌رسانی به عموم مردم هستند.

به‌طورکلی مراکز خریدی که زیرمجموعه‌ی کاسپین مد هستند بالغ‌بر ۳۵ فروشگاه بوده که مساحتی در حدود سی هزار مترمربع را در بردارند. از نکات قابل‌توجه و مهم این مرکز خرید کارآفرینی و ایجاد اشتغال برای بیش از ۲۵۰۰ نفر است که به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم پرسنل این مرکز محسوب شده و مشغول به کار هستند.

برندها:

وجود برندهای معروف از سراسر دنیا در این مجتمع سبب شده اداره‌ی تمام مراکز آن با تیمی کاملاً حرفه‌ای همراه باشد که اهداف فروشگاه را کاملاً مطابق با استانداردهای جهانی پیش می‌برند.

از مهم‌ترین برندهای موجود در این فروشگاه‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دیزل
  • جیوکس
  • اسپرینگ فیلد
  • دبنهامز
  • مانگو

به مشهد که برسید سراغ مرکز خرید کاسپین مد را از هر که بگیرید بی‌شک آنجا را می‌شناسد چراکه یکی از شیک‌ترین و به‌روزترین پاساژهای مشهد است.
همچنین در این مرکز تجاری مشهد ۱۲ فروشگاه اصلی وجود دارد که اجناس مختلف از برند کاسپین مد را به‌صورت مستقیم به فروش می‌رسانند.

ویژگی خاص:

  • تنوع برند
  • پرسنل کاملاً حرفه‌ای

 

مشخصات:

آدرس: بلوار سجاد، یاسمن 2

تلفن: 05137678661

ساعت کار: شنبه تا پنج شنبه از 9 الی 22:30

وب سایت: www.caspianmode.com