کیان سنتر مشهد از معروف ترین و بهترین مراکز خرید شهر است که در بلوار جانباز و در نزدیکی مراکز خریدی چون پروما، نیکا و پاژ قرار گرفته است. این مجتمع  از مجموعه های تجاری موفقی بود که سبب شد تا پس از چند سال از افتتاح کیان 1، کیان 2 مشهد را بسازند.

کیان سنتر

کیان سنتر 1:

مرکز خرید کیان سنتر ۱ مشهد از اولین مجتمع های تجاری است که بعد از پروما ساخته شد و مورد توجه همه قرار گرفت.

آنچه که در مراکز خرید، خانواده ها و به خصوص کودکان را جذب می کند دارا بودن شهربازی است که باعث سرگرم شدن کودکان می شود. در کنار همه اینها کافی شاپ ها و فست فود  هایی در این مجموعه آماده ارائه خدمات هستند. اگر به دنبال رستوران با کیفیت هستید در مجاورت مجتمع، رستورانی با بهترین خدمات قرار دارد. ناگفته نماند اگر بدنبال خرید از فروشگاه هایی هستید که ارائه دهنده ی اجناس برند هستند، مرکز خرید کیان سنتر مشهد انتخاب خوبی است.

کیان سنتر

کیان سنتر 2:

پس از موفقیت کیان 1 در جذب شهروندان و زائران حرم مطهر و نیاز شهر مشهد به مراکز خرید با توجه به حجم بالای زائری که سالانه به مشهد وارد می شوند، پروژه ساخت کیان ۲ مشهد شروع شد. هم اکنون به یکی از پرطرفدار ترین مجتمع های تجاری مشهد تبدیل شده است. کیان ۲ در مشهد برجی عظیم با واحدهای تجاری بسیاری است که به عرضه محصولات متفاوت مشغول است. همچنین برخی از این مغازه ها به ارائه محصولات برند معروف و مورد علاقه مشتریان پرداخته اند. علاوه بر واحدهای تجاری در این مجموعه هایپر مارکتی بزرگ با تنوع محصول بسیار قرار دارد.

شهربازی شهر آجری (لگو سیتی) و فود کورت، پارکینگ از دیگر امکانات مجموعه می باشد.

کیان سنتر

مشخصات:

آدرس کیان 1 : بلوار جانباز – تقاطع فرامز عباسی – مجتمع کیان سنتر 2 – طبقه 11

تلفن کیان 1: 0513604444

آدرس کیان 2: مشهد – بلوار جانباز – تقاطع فرامز عباسی – مجتمع کیان سنتر 1 – طبقه 4

تلفن کیان 2: 05136092866

ساعت کار: همه روزه 10 صبح الی 24

وب سایت: www.kiancenter.org